top of page
Gokefe klein2 .JPG

Saim Ozan Gökefe

This is your About Page. It's a great opportunity to give a full background on who you are, what you do, and what your website has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

My Story

Selamlar, Ozan ben :)

Bilgi Üniversitesi Endüstri mühendisliği öğrencisiyim, bir buçuk yıldırda müzikle ilgileniyorum. İlk etapta Udemy'den aldığım djlik eğitimi ile başladığım müzik hayatıma aradan çok kısa bir süre geçtikten sonra Beyoğlu Fred Bar'da djlik yaparak sahne almaya başladım. Aylar içersinde Punch Kadıköy, Saga Alaçatı olmak üzere ilk yaz sezonumu tamamladım. Sonrasında İstanbul'un gözde mekanlarından Beyond Akaretler, Klein Harbiye, Under Cihangir, Scatola Bar ve SevenHills Galataport mekanlarında dans pistinin tozunu almaya devam ettim. Bu süre içersin de kendime 120 kişilik bir topluluk oluşturdum ve geldiğimiz bu günde de Alaçatı Port'ta Russelup mekanında resident dj olarak ikinci yaz sezonumu geçireceğim. 

Bu süre içersinde kendimi geliştirmeye devam ettim ve Unis Academy'den music production eğitimi aldım ve akademisinde hala bulunmaktayım. Şimdilik Spotify'da olmasa bile Soundcloud hesabımda kendi projelerimi paylaşmaya devam ediyorum.

Müzik hayatımın yanısıra aynı zamanda Nebula360 Pazarlama ajansıyla birlikte çalışıp Efes adına etkinlikler düzenlemeye ve ortamlarda görünürlğk yakalamaya devam ediyorum. 

İlgilendiğim genreler High tech Minimal, melodik tekno, hard tekno olsa da, piyasada afro house ve house genrelerinin de nabzını tutuyorum. 

 

Yaptığım tüm projelere ve sosyal medya hesaplarıma  https://linktr.ee/gokefe  linkinden ulaşabilirsiniz. 

Contact

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890 

bottom of page