top of page
GB2_edited.jpg

Müzik Prodüktörü, DJ, Sanatçı Menajeri

 
Istanbul, Türkiye

 

 

Gökhan Balkan
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

Çoklu kültürün etkisiyle müziğe ve hayata geniş bir yelpazede bakabilmeyi genç yaşta öğrendim. Bu bakış beni sanata, bilime, oradan felsefeye ve oradan da müziğe yöneltti. Eğitim vermek ise; ancak yola çıkanların anlayabileceği bir sürpriz oldu.

Göçmen bir ailede doğmuş olmam neticesinde; zaten çoklu bir kültüre sahip olan İstanbul'da, pek çok farklı kültüre ait olan müzik türü ile büyüme şansına sahip oldum. Daha o zamanlar farklılıkların tadının güzelliğini duyumsamaya başladım ve her farklı olanı deneyimlemenin ve anlama çabasının peşine düştüm. Bu yol beni elbet sanata ve bilime götürecekti.
Beş duyu ile sınırlı kalmayan bu deneyim arzusu, beni düşünsel anlamda farklılığın peşine düşmeye sürükledi ve felsefeye merak sardım. ABD'nin Boston, MA şehrinde Mount IDA College'da okurken; doğup büyüdüğüm yer de dahil, gittiğim her yere yabancı olduğum düşüncesini, aslında her yere ait olduğum düşüncesiyle o sıralar değiştirdim.
Ardından Türkiye'ye dönüş yapıp İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Ekonomi lisansımı yaparken Cenk Üniş ve Meriç Yılmaz ile tanıştım. En geniş aralıkta bilgi toplayan iki duyumuzdan biri olan "duyma duyusu"na olan ilgim ve üretmeye karşı olan tutkum neticesinde, 2016 yılında Unis Academy'de prodüksiyon eğitimimi tamamlayıp; "seslerin insanlar üzerindeki etkileri" konusunda çalışmaya başladım.

2017 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi / Müzik İleri Araştırmalar Merkezi (MİAM)'da piyano ve solfej eğitimi aldım.
2017 yılında Unis Academy ve ShiTv'de asistanlık yapmaya başladım.
2017 yılının sonunda Cenk Üniş, İlker Rukan ve Meriç Yılmaz'ın desteği ile, Unis Academy çatısı altında, performans sanatçılarına menajerlik ve booker hizmeti sunan "Unis Bookings Agency" yi kurdum.
2018 yılından itibaren Unis Academy'de Pioneer DJ ve Ableton Live eğitmenliği yapmaktayım. Prodüksiyon çalışmalarıma ise evimde kurduğum stüdyoda ve Unis Academy'de devam ediyorum.

Farklılıkların ise hala peşindeyim. 

 

Size istediğiniz yaratıcı performans sanatçısı olma fırsatını teklif ediyoruz.

 

Müzik yapımcısı
Görsel sanatçı
Ses tasarımcısı
Canlı Performans
DJ ve VJ

 

Egitmenlerimiz ihtiyaçlarınız için çesitli dersler hazırladı.
Daha fazla bilgi edinmek için lütfen tereddüt etmeyin. Bizimle iletisime geçebilirsiniz.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter
bottom of page