DJ & Producers Holiday Nedir?

8 güne yayılmış toplamda 34 saatlik Ableton Prodüksiyon + Push ve 16 saatlik Pioneer DJ eğitimlerini, kişisel deneyimi bir üst seviyeye taşıyan aktiviteler ile harmanlayan, yoğun, ilham verici, eğlenceli, öğretici hem yurtiçi hem yurtdışı lokasyonlarını kapsayan tatiller serisidir.

Seyehate ve extreme sporlara elverişli bölgelerde (Ibiza, Akdeniz, Ege Sahilleri, Alpler, Uludağ ve Erciyes gibi kayak merkezlerinde) yeni sporları keşfederken, deneyim ve yaratıcılığınızı maksimuma çıkararak, Dünya’nın en büyük müzik başkentleri olan Amsterdam ve Berlin’ in başarılı konferanslarında endüstrinin önde gelen insanlarıyla tanışıp yerel sanatçıların stüdyolarında tecrübe kazanacağınız, eşi benzeri olmayan bir eğitim kampıdır.

Gelecek ‘DJ & Producers Holiday’ Etkinlik Programı;

Extreme Blue Edition 2019 8 - 15 AĞUSTOS KAŞ

Amsterdam Dance Event    2019 EKİM 16 - 20 AMSTERDAM

​Ableton Loop Berlin Edition 2020 NİSAN 24 - 26 at Silent Green, BERLİN

DJ & PRODUCERS HOLIDAY - Extreme Blue Edition Kaş’2019;

2017 ve 2018'de Antalya & Kaş Düşler Akademisi'nde gerçekleşen DJ & Producers Holiday - Extreme Blue Edition programımızda - sosyal medya içeriklerimizden de görebileceğiniz üzere - eğlenceli bir gezi programı dahilinde bireysel çalışmalar ve takım çalışmaları ile wakeboard, scuba diving, field recording, nefes egzersizi, yoga gibi aktiviteleri tecrübe eden 9 öğrenci, 3 eğitmen eşliğinde Ableton Prodüksiyon + Push ve Pioneer DJ eğitimlerini tamamladılar. Party Play’de ise öğrenciler, eğitimler süresince yaptıkları 2 adet parçayı ve kaydedilmiş 1’er saatlik dj setlerini ilk sahne performansları ile Kaş’ın en iyi club’ında çalarak evlerine döndüler.

Unis Academy, DJ & Producers Holiday Extreme Blue Edition’da elde ettiği başarı ve yoğun ilgiyi; edindiği içerik ve kurulan network’ler ile birleştirerek serinin bu seneki ayağı olan Extreme Blue Edition 2019’ u sizlerle buluşturuyor.

YAZ/KIŞ SPORLARI

KAŞ, ALAÇATI, ULUDAĞ

SEYAHAT

ADE Amsterdam, LOOP Berlin, Ibiza

​TAM HAFTA PROGRAMI

 

- 7 Gece 8 Gün - Kaş Düşler Akademisi’nde konaklama

- Extreme Sporlar

- Ableton & Pioneer DJ Sertifikalı Cenk Üniş, Meriç Yılmaz, Aslı Köse, Gökhan Balkan ile 

    • 24 Saat Ableton Prodüksiyon Eğitimi

    • 10 Saat Ableton Push Eğitimi

    • 16 Saat Pioneer Dj Eğitimi 

- Unis Academy Beach Edition'ın kapanış partisinde canlı performans fırsatı

TAM HAFTA PROGRAMI

 

- Tam donanımlı prodüksiyon stüdyolarında Ableton sertifikalı eğitmenler ile 20 saat Ableton Prodüksiyon ve 16 saat Pioneer DJ eğitimleri

- Her gün sabah / öğleden sonra etkinlik: stüdyo ziyaretleri, konuya özgü atölye çalışmaları, sanatçı konferansları, sanatçıların ve profesyonellerin konuk olduğu konuşmalar

- Unis Academy kapanış partisinde kulüpte canlı performans fırsatı

- Merkezi bir konumda konaklama

Size istediğiniz yaratıcı performans sanatçısı olma fırsatını teklif ediyoruz.

 

 

Müzik yapımcısı
Görsel sanatçı
Ses tasarımcısı
Canlı Performans
DJ ve VJ

 

 

Egitmenlerimiz ihtiyaçlarınız için çesitli dersler hazırladı.
Daha fazla bilgi edinmek için lütfen tereddüt etmeyin. Bizimle iletisime geçebilirsiniz.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter