top of page
UNIS BOOKINGS LOGO.png

ASLI KÖSE

Orta ve lise öğrenimini klasik müzik ile (major viyolonsel) tamamladıktan sonra Aslı, pek çok farklı müzik stiliyle uğraşmaya başladı.

 

Geçmişte enstrümentalist, vokal ve şarkı yazarı olarak birçok grubun ve orkestranın bir parçası oldu. 2008-2012 yılları arasında Bon Mod adlı Electro-pop grubunun kurucusu ve vokalisti olarak, bir albüm ve iki EP ile Türkiye ve yurtdışında 100'den fazla performans sergiledi. 2012 yılında profesyonel bir DJ olarak çalışmaya başladı ve o zamandan beri Türkiye'de çok sayıda gece kulübünde, etkinlikte (özel ve halka açık) ve festivalde sahne aldı.

 

Her yıl, her yeni sahne ile birlikte, kendi yapımlarının repertuarlarından ve hatta farklı teknik ekipmanlardan faydalanarak, yeni trendlere ve dinleyicilere uygun olarak, duruşunu ve performansını geliştirdi. Ek olarak, 2016'dan beri etnik-minimal temalarda canlı enstrümanlarla sahne aldığı elektro-akustik projesi Alem-i Adastra'yı başlattı.

 

Deniz Kabu, Gadi Mitrani, Wolfson gibi 8 farklı sanatçının remiksini üstlendiği, ikinci EP olarak Wold Records'tan piyasaya sürülen 'Diamond Gaze' adlı bir şarkı da yayımladı.

 

Halen Unis Akademi'de Ableton Live üzerinden modern müzik prodüksiyonu dersleri veriyor ve eğitmenlik yapıyor, ayrıca sosyal medyada yayımlanmak üzere dijital DJ'lik ile ilgili videolar üretiyor. Aslı'nın aynı sahneyi paylaşmış olduğu elektronik müzik dünyasında önde gelen isimlerinden bazıları: Kavinsky, Karin Park, Gui Boratto, Erol Alkan, Louisahh, Alex Metrik, Blondish, Eli & Fur, Viken Arman, Armen Miran, Jan Blomqwist, Brodinski ..

AGENT

Gökhan Balkan

gokhan@unisacademy.com

+90 539 642 24 97

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page